Ayhan Şahenk Vakfı'nın Geleneksel Ramazan Uygulaması Başlıyor

 

Ayhan Şahenk Vakfı, kurucusu merhum Ayhan Şahenk’in Niğde’de başlattığı ve her yıl aksatmadan sürdürdüğü geleneksel Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardım Paketi’ni bu yıl

8-12 Haziran 2015 tarihleri arasında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracak.

Ayhan Şahenk Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere her yıl yapılan Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardımı bu yıl 8-12 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Niğde merkezde 1.000, ilçelerde 400’er koli olmak üzere, toplam 3.000 koli ‘Kuru Gıda Yardımı’ paketi Niğde Valiliği’ne ve ilçelerdeki kaymakamlıklara ulaştırılacak.

Vakfın ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağı bu yardımların yanı sıra, Doğuş Grubu çalışanlarından arzu edenler de geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her bir yardım paketinin maliyeti kadar tutarı Vakfa bağışlayarak bu projeye katılabilecekler ve böylece Kuru Gıda Yardımı’ndan daha çok kişinin yararlanması sağlanacaklar.

Ayrıca her yıl kurulan geleneksel ‘Ayhan Şahenk İftar Sofrası bu yıl da Niğde Belediyesi’ne ait Hüdavent Hatun Salonu’nda Niğdelileri ağırlayacak. Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar sofrasının yemekleri, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da AŞ-SAN firması tarafından hazırlanacak ve dağıtılacak.

Kuru Gıda Dağıtım Programı

08 Haziran Pazartesi:

Bor kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

Altunhisar kuru gıda dağıtımı

Saat : 11.00

09 Haziran Salı

Çiftlik kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

Merkez kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

10 Haziran Çarşamba

Ulukışla kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

Merkez kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

11 Haziran Perşembe

Çamardı kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

Merkez kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

12 Haziran Cuma

Merkez kuru gıda dağıtımı

Saat : 09.00

 

1

1