'Bugün Günlerden Yarın' Platformu ODTÜ Öğrencileriyle Buluştu

 

Üniversite öğrencilerinin geleceklerini tasarlamalarını teşvik etmek amacıyla, Doğuş Grubu’nun Şahenk İnisiyatifi çatısı altında yürüttüğü ‘Bugün Günlerden Yarın’ platformu üniversite ziyaretlerine devam ediyor. 15 Nisan’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) öğrencileriyle buluşan platformun yeni dönemdeki ilk konuşmacıları Doğuş Holding Yatırımlar Bölüm Başkanı Eryiğit Umur ile ünlü komedyen Cem Yılmaz oldu.

Şahenk İnisiyatifi, hayata geçirdiği platformlar aracılığıyla toplumun farklı kesimlerinde iz bırakmaya ve her yaştan insanın hayatına dokunmaya devam ediyor. Doğuş Grubu’nun Şahenk İnisiyatifi çatısı altında 2014 yılında hayata geçirdiği “Bugün Günlerden Yarın” platformu üniversiteli gençleri kendi başarı hikâyelerini yazmaya teşvik ediyor ve kariyer planlarını yapmalarına destek oluyor.

“Bugün Günlerden Yarın” platformunun 15 Nisan’da başlayan yeni döneminde ise ilk durağı Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) oldu. Doğuş Holding Yatırımlar Bölümü Başkanı Eryiğit Umur ve ünlü komedyen Cem Yılmaz ODTÜ’lü öğrencilerle bir araya geldi. Kendisi de ODTÜ mezunu olan Eryiğit Umur, iş hayatına ilişkin deneyimlerini üniversiteli gençlere aktardı.

Umur, gençlere hitap ettiği konuşmasında “Bugün Günlerden Yarın ile fark yaratacak bir iş yapmak, geleceklerini planlamaya başlayan üniversiteli gençlere destek vermek istedik. Doğuş Grubu, Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olarak kariyerlerinin henüz başındaki öğrencilere uluslararası bir vizyon sunuyor. Otomotivden inşaata, yeme-içmeden teknolojiye pek çok farklı alanda faaliyet gösteren grubumuzda staj fırsatı yakaladığınız takdirde, kendinize uluslararası ölçekte başarılı bir kariyer inşa edebilirsiniz. Tavsiyem, farklı staj deneyimleriyle yeni insanları ve iş hayatını tanıyın, vizyonunuzu genişletin” dedi.

Doğuş Grubu “Bugün Günlerden Yarın” ile 27 üniversitede 20 bin öğrenciye ulaştı

Kurulduğu günden bu yana 27 üniversitede 20 bin öğrenciyle bir araya gelen “Bugün Günlerden Yarın”, üniversite öğrencilerine ilham vererek kariyer planlarını belirlemelerine katkıda bulunuyor. Türkiye’nin en büyük topluluklarından Doğuş Grubu da etkinliklere katılan belirli öğrencilere staj ve kalıcı iş için büyük bir fırsat sunuyor.

20 Nisan’da İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), 25 Nisan’da Akdeniz Üniversitesi, 28 Nisan’da Koç Üniversitesi, 4 Mayıs’ta Bilkent Üniversitesi, 6 Mayıs’ta Sabancı Üniversitesi, 11 Mayıs’ta Boğaziçi Üniversitesi, 12 Mayıs’ta ise 9 Eylül Üniversitesi’ndeki öğrencilerle buluşacak “Bugün Günlerden Yarın” platformunda Doğuş Grubu yöneticileri ile ünlü komedyen Cem Yılmaz başarı hikâyelerini öğrencilerle paylaşacak.

1

1