Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası, yılın en iyi kurumsal sosyal sorumluluk projesi seçildi

 

Turizm Medya Grubu'nun organizasyonuyla bu yıl 2. kez düzenlenen ve 29 ayrı kategoride 230 farklı projenin aday gösterildiği Ace Of M.I.C.E. (Meetings, Incentives, Conferences, and Exhibitions) Ödülleri'nde, Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası (DÇSO) "En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde ödül olmaya hak kazandı.

Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası'nın yarışmanın başından itibaren en güçlü adaylardan biri olarak gösterildiği "En İyi Kurumsal Sosyal Sorumluluk" kategorisinde oylama, kurumsal şirketlerin üst düzey yöneticileri, akademisyenler ve sektör dernekleri temsilcilerinden oluşan 46 kişilik bağımsız bir jüri tarafından gerçekleştirildi.

Kongre ve toplantı turizmi alanında sektörün buluşma ve referans noktası olmak hedefiyle 2007 yılında faaliyetlerine başlayan Turizm Medya Grubu tarafından, ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen Ace of M.I.C.E. Etkinlik Ödülleri, Türkiye'de M.I.C.E. sektörün gündemine yön veren etkinliklerin başında geliyor.

Bugüne kadar, 3 ülke ve 22 ilde gerçekleştirdiği 51 konserle, 40.000'i aşkın kişiye ulaşan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası, yurt dışı konserlerine önümüzdeki yıllarda daha fazla ağırlık vererek; Türk çocuğunun çağdaş sesini yurt içinde olduğu gibi yurt dışında ve uluslararası platformlarda da duyurmayı amaçlıyor.

Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası hakkında daha detaylı bilgi için; www.dcso.com.tr

1

1