Doğuş Holding “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015’te İlk 10’da Yer Aldı

 

Bağımsız bir kuruluş olan ve kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı ve prestijli araştırma olarak öne çıkan Great Place to Work®’ün “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” araştırmasında Doğuş Holding, 50-500 çalışan kategorisinde 80 şirket arasında 9. oldu.

53 farklı ülkede 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanın dahil edildiği analiz çalışmalarını sürdüren enstitü tarafından Ocak ayında düzenlenen araştırma sonucu “Great Place to Work” (En İyi İşverenler) listesi belirlenirken, Doğuş Holding çalışanlarının vermiş olduğu oylarla ilk kez katıldığı listeye dokuzuncu sıradan giriş yaparak önemli bir başarıya imza attı.

Tüm dünyada şirketlerin çalışan odaklı yönetim anlayışı ve insani dokunuşu yüksek kurum kültürüne sahiplik alanında yarıştığı; güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu değerleri gözetilerek yapılan bağımsız ankette, “şirkette çalışmaktan duyulan gurur” ve “takım ruhu” kriterlerinde aldığı olumlu geribildirimlerle; Doğuş Holding üst sıralarda yer aldı.

“Biz samimiyetle çözer, uygular, geliştiririz” den oluşan Doğuş Grubu değerlerinin, çalışanlar tarafından benimsenmiş olduğunu gösteren bu sonuçla kurum içindeki takım ruhu ve mükemmel bir iş yeri olma yolundaki ortak hedefler de tescillenmiş oldu.

1

1