DOĞUŞ YEME-İÇME, TURİZM VE PERAKENDE

Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markaları bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu misafirlerinin yaşamlarına her alanda dokunmak ve değer katmak için dünyanın dört bir yanında çalışıyor.

Yenilikçi bakış açısı ile her zaman en iyisini yapmayı hedefleyen Doğuş Grubu, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerinin sinerjisinden maksimum fayda sağlamak ve misafir beklentilerine standartların üstünde deneyim sunabilmek adına yeme-içme, otel ve perakendenin yanı sıra seyahat ve etkinlik yönetimi alanındaki grup şirketlerini 2019 yılında tek bir çatı altında topladı. İçinde bulunduğu tüm sektörlerin öncülüğünü üstlenen Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu, dinamik yapısı ve misafirleri için benzersiz deneyimler tasarlama vizyonu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kaliteli markaları misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Bugün itibari ile 24 ülkede, 57 şehirde ve 285’ten fazla noktada hizmet veren Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu gerçekleştirdiği uluslararası iş birlikleriyle pozisyonunu her geçen gün güçlendirirken Türkiye için de yeni değerler yaratıyor.

d.ream

Doğuş Grubu gücü ile yeme-içme sektörüne yön veren d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management), sevilen seçkin markalarıyla yemek ve eğlence evrenini dünya çapında bir tanınma derecesine yükseltti.

Hikayesine yüksek lezzetin, farklı kültürlerin ve eğlencenin kalbinin attığı İstanbul'da başlayan d.ream, kurduğu ortaklıklar ve yurt dışı yatırımlarıyla sektördeki küresel isimlerden biri haline geldi. 19 ülkede ve 40 şehirdeki 184 farklı lokasyonuyla çeşitli segmentlerde sunduğu hizmet ile olağanüstü bir müşteri deneyimi sunan d.ream, 15’in üstünde yarattığı benzersiz yeni konsept ve 44 markasıyla dünyanın her yerinde ikonik destinasyonlar ve lüks yaşam mekanları yaratmaya devam ediyor. Farklı iş modellerine sahip yapısıyla sektörün lideri olan d.ream; yüksek standart arayışı, farklı bakış açısı ve vizyonuyla Türk markalarının uluslararası platformda tanınmasını sağlıyor.

D.REAM

D-Hotel's & Resorts

Sıra dışı destinasyonlar koleksiyonuna sahip D-Hotels & Resorts, lükse yeni bir yaklaşım geliştirerek misafirlerinin dünyasında derinden izler bırakıyor. İsviçre, İtalya, Yunanistan ve Türkiye’de yer alan otellerinde olağanüstü deneyimlerle kusursuz servisi bir araya getirip seçkin bir yaşam tarzı sunuyor.

D-Hotels & Resorts 4 ülke ve 7 şehirde, her biri kendine özgü niteliklere sahip 13 oteli ve 2000’nin üstündeki odasıyla misafirlerinin ruhunu besleyen unutulmaz anlar yaşatıyor. Eşsiz konumları, kendine özgü hikayeleri, incelikle hazırlanmış yemekleri, görülmeye değer sanatsal öğeleri ve modern spalarıyla deneyimleyenlere ilham kaynağı oluyor.

D-HOTEL'S & RESORTS

Doğuş Perakende

Lüks moda, saat & mücevherat, spor, kozmetik, sanat ve fotoğrafçılık alanlarındaki üst düzey markaları bünyesinde barındıran Doğuş Perakende, rafine perakendenin yüksek standartlara gelmesine öncü oluyor.

Türkiye’nin farklı konumlarında bulunan 84 mağazasındaki profesyonel çalışanları ve 19 dünyaca ünlü marka seçkisi ile alışveriş deneyiminde çığır açarak yüksek hizmet kalitesi ile global iş birlikleri için her zaman ilk tercih edilenler arasında yer alıyor.

DOĞUŞ PERAKENDE

Antur

1976 yılından beri seçkin seyahat ve etkinlik deneyimi sunan Antur, ilk gününden beri “An’a değer katma” felsefesiyle hizmet veriyor. Yurt içi ve yurt dışında özgün fikirlerle birçok markaya etkinlik hizmeti ve seyahat çözümü sunmaya devam ediyor.

Uzman ve yaratıcı ekibi sayesinde yılda 320’nin üstünde organize ettiği kurumsal ve biletli etkinlik, 75000’nin üstünde oda rezervasyonu ve 75000’ni aşkın uçak biletiyle kusursuz bir deneyim sağlıyor.

Kurumsal Seyahat Yönetimi

1976 senesinden bu yana Antur’un en etkili olduğu hizmet alanlarından biridir. Antur, uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmetlerine değer katar, müşterileri için özel çözümler üretir. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama gibi klasik hizmetlerin yanı sıra kurumsal seyahat politikalarının takibi ve raporlanması, finansal raporlar ve seyahat raporlamaları ile hizmet verdiği kurumlara zaman ve maliyet avantajı sağlama konularında yardımcı olmaktadır.

Etkinlik Yönetimi

Sahip olduğu profesyonel ve yaratıcı ekibiyle, yurt içi ve yurt dışında lansman, konferans, festival, gala, kurumsal ve biletli etkinlik alanlarında, çeşitli sektörlerdeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Concierge Hizmetleri

Tüm Kurumsal müşterilerin çalışanları, yerli ve yabancı misafirleri, Banka ve diğer Kart Sistemleri müşterileri için yurt içi ve yurt dışı Concierge Hizmetleri, Seyahat Hizmeti ile beraber yada bağımsız olarak Antur’un sağladığı diğer bir hizmet çeşididir.

D-Gym

 

 

1

1