DOĞUŞ YEME-İÇME, TURİZM VE PERAKENDE

Modern hayatı şekillendiren, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markaları bünyesinde bulunduran Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu tüketicilerinin yaşamlarına her alanda dokunmak ve değer katmak için çalışıyor.

1

Yenilikçi bakış açısı ile her zaman daha iyisini yapmayı hedefleyen Doğuş Grubu, farklı sektörlerde hizmet veren şirketlerinin sinerjisinden maksimum fayda sağlamak ve tüketici beklentilerine standartların üstünde çözümler sunabilmek adına yeme-içme, otel ve perakendenin yanı sıra seyahat ve etkinlik yönetimi alanındaki grup şirketlerini 2019 yılında tek bir çatı altında topladı.

İçinde bulunduğu tüm sektörlerin öncülüğünü üstlenen Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu, dinamik yapısı ve modern hayata keyif katma vizyonu ile gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kaliteli markaları tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Bugün itibari ile 21 ülkede 200’den fazla noktada hizmet veren Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende Grubu gerçekleştirdiği uluslararası iş birlikleriyle de pozisyonunu her geçen gün güçlendirirken Türkiye için de yeni değerler yaratıyor.

d.ream

Yeme-içme sektöründe kurumsal bir yapılanma oluşturmak amacı ile Mart 2012'de kurulan d.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) başarılı yatırımları ve ortaklıklarının yanı sıra yaratıcı konseptleri ile sektörün lideri konumundadır.

Doğuş Grubunun gücü ile yeme-içme sektörünün dinamiklerini değiştiren d.ream, bugün itibari ile 16 ülkede yaklaşık 142 lokasyonda misafirlerini ağırlamaktadır. Türkiye'de ve uluslararası platformda, yönetiminde olduğu işletme adedi ve çeşidi ile benzersiz bir konumda olan d.ream, Türk markalarının yurt dışında hak ettikleri noktaya gelmesi misyonu ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

d.ream

D.Hotelıer

Benzersiz bir koleksiyon sunan D.Hotelier portfolyosu otellerini; büyüleyici konumları, sürükleyici deneyimleri ve sundukları kusursuz servis bir araya getiriyor. İtalya, Türkiye, İsviçre, Yunanistan ve Hırvatistan destinasyonlarındaki her biri kendine özgü niteliklere sahip otellerin esin kaynağı; misafirlerine ruhu besleyen unutulmaz deneyimler yaşatmalarıdır. Otellerin tümü, incelikle hazırlanmış yemekler, görülmeye değer sanatsal öğeler, modern spalar ve kişisel dokunuşlar sunar, ancak tümünün özü eşsiz konumlarından ve yüzyıllar boyunca dilden dile anlatılagelmiş sınırları aşan hikayelerinden oluşur.

D.Hotelıer

Antur

Doğuş Grubu bünyesinde, 1976 yılından bu yana "An'a değer katma" felsefesiyle çalışan Antur, kendi yarattığı içerik ve tasarımları ile yerli ve uluslararası birçok firmaya kurumsal etkinlik hizmeti ve seyahat çözümleri sunmaktadır.

Türkiye'nin en seçkin turizm acentası olmak hedefiyle hizmet veren Antur, başarılı geçmişi ve planlı geleceğiyle ülke turizmine katkı ve değer sağlamaya devam etmektedir.

Kurumsal Seyahat Yönetimi

1976 senesinden bu yana Antur’un en etkili olduğu hizmet alanlarından biridir. Antur, uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmetlerine değer katar, müşterileri için özel çözümler üretir. Uçak biletleri, otel rezervasyonları, araç kiralama gibi klasik hizmetlerin yanı sıra kurumsal seyahat politikalarının takibi ve raporlanması, finansal raporlar ve seyahat raporlamaları ile hizmet verdiği kurumlara zaman ve maliyet avantajı sağlama konularında yardımcı olmaktadır.

Etkinlik Yönetimi

Sahip olduğu profesyonel ve yaratıcı ekibiyle, yurt içi ve yurt dışında lansman, konferans, festival, gala, kurumsal ve biletli etkinlik alanlarında, çeşitli sektörlerdeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Doğuş Perakende

Lüks moda, lüks saat & mücevherat, spor, kozmetik, sanat ve fotoğrafçılık alanındaki markalarıyla perakende sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren Doğuş Perakende, yüksek hizmet kalitesi ile dünyaca ünlü markaların global iş birlikleri için tercih ettikleri öncü şirkettir.

Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında satış noktaları bulunan Doğuş Perakende, lüks segmentindeki eğitimli çalışanları ile misafirlerine sadece satış değil, deneyime yönelik sağladıkları hizmetle de sektöre örnek olmaktadır.

DOĞUŞ PERAKENDE

 

1

1