Dünyanın 'En Güzel Tarihi Lüks Oteli' Kapadokya'da!

Dünyanın en iyilerinin seçildiği World Luxury Hotel Awards’ta, ‘Tarihi Otel’ kategorisinin yıldızı bu yıl argos in Cappadocia oldu.

Bu yıl 10’uncu defa ve 2000’den fazla aday arasından yapılan titiz bir elemeyle dağıtılan World Luxury Hotel Awards, argos in Cappadocia’yı “En Güzel Tarihi Lüks Otel” kategorisinde ‘Küresel Birinci’liğe layık gördü. Lüks konaklama alanının zirvesini belirleyen ödüller, bu yıl Katar’ın başkenti Doha’da sahiplerini buldu.

Ödüller, gerçek misafirlerin yorum ve oylarına dayanarak verilmesi sebebiyle ayrıca önem taşıyor. Ziyaretçilerin ödüllerin web sitesinde paylaştıkları deneyimlerin yanı sıra bağımsız seyahat endüstrisi danışmanlarından oluşan bir panel değerlendirmelerde bulunuyor. Jüri ise seçimlerini hizmet kalitesi, konfor ve sunum gibi ölçütlere dayandırıyor.

World Luxury Hotel Awards, bu yıl 60’ın üstünde kategoride verildi. Her kategorinin küresel birinceleri dünyada örnek alınan işletmeler olarak turizmde mükemmelliğin öncülüğünü yapıyor.

Mimar Turgut Cansever’in öncülüğünde, Uçhisar’da antik bir manastır yerleşkesinin ve terkedilmiş bir köyün titiz restorasyonuyla hayata geçen argos in Cappadocia, gerçek geleneksel deneyim ve lüksü ustalıkla bir araya getiriyor. argos in Cappadocia, World Luxury Hotel Awards tarafından daha önce ülke ve kıta kategorilerinde birincilik ödülüne layık görülmüştü.

1

1