Ferit Şahenk Darüşşafaka Basketbol Takımını Kutladı

 

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk Darüşşafaka Basketbol takımını kutladı. Şahenk, “Ülkemize çok büyük sevinç ve gurur yaşattınız” dedi. Şahenk, şöyle devam etti:

“Gönül verdiğimiz çok değerli Darüşşafaka Cemiyeti’ne Şahenk Ailesi olarak katkıda bulunmaktan ve hizmet etmekten her zaman büyük onur ve gurur duyduk.

Rahmetli Ayhan Şahenk’in 1994 yılında yapımını üstlendiği spor salonu ile başlayan bu işbirliği ve gönül bağı, Darüşşafaka Cemiyeti’nin 100. kuruluş yılına denk gelen 2014 yılında basketbol takımının kazandığı 2.Lig şampiyonluğuyla yeni bir boyut kazanmış ve nihayet dün Eurocup şampiyonluğuyla sonsuza kadar taçlanmış, bizler için tarifsiz bir mutluluk kaynağı olmuştur.

Bu fırsatı bize veren Darüşşafaka Cemiyeti’ne, Sayın Başkan Talha Çamaş’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmeyi görev biliyoruz.

Takımın başarısında büyük emeği olan başta yakın dostum Teknik Direktör David Blatt olmak üzere tüm basketbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibi kutluyorum.

Bir yıl aradan sonra tekrar mücadele edecekleri Euroleague'de de başarılarının devamını diliyorum. Bu önemli zafer Türkiye'ye hayırlı olsun.”

1

1