Gina ve Espace Privé Chenot D-Life'ın Hazırladığı Yaza Özel Menüye Şık Tanıtım Daveti

 

Lezzetleri, kaliteli ve şık ortamı ile İstanbul’un en gözde İtalyan restoranlarından biri olan Gina ve sağlıklı yaşam konseptinin dünyadaki öncülerinden Espace Privé Chenot D-Life iş birliği yaparak bu yaza özel, çok lezzetli ve hafif bir menü oluşturdu.
Bu özel menünün tanıtımı için Gina’da gerçekleştirilen lansman partisine Birim Bayraktar, Burcu Karabacak, Meral Gülay Çeşit, Talia-Nora Kalpakçıoğlu, Teri Kohen, Meral Oğuz, Lika Pur, Emre Ertürk, Gül Ergi, Canan Bolak, Kerim Kuyumcuyan, Aysun Boran, Nurhan Sercan, Ayşe Berkol, Ayşegül Uluç, Zeynep Germen gibi iş, cemiyet ve sanat hayatının önde gelen isimleri katıldı. Davetlilerin yaza özel hazırlanan sağlıklı menüyü deneyimlediği keyifli organizasyon, Espace Privé Chenot D-Life ve Gina misafirlerinin ağırlanması ile gerçekleştirildi.

Gerçek İtalyan lezzetlerinin bir numaralı adresi olmasının yanı sıra rahat ve keyifli ortamıyla da misafirlerine her zaman en iyisini sunan Gina, Espace Privé Chenot D-Life ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, 5 farklı lezzetten oluşan hafif ve sağlıklı özel menüsünü yaz boyunca misafirleriyle buluşturuyor.

Sağlıklı yaşamın mucidi olarak tanınan Dr. Henri Chenot'nun 40 yılı aşkın tecrübesi ile oluşturduğu “Chenot Metodu” ışığında hizmet veren Espace Privé Chenot D-Life’ın, Gina’yla birlikte hazırladığı menüde, düşük kalorili ve hafif lezzetler yer alıyor.

Michelin yıldızlı şefler tarafından hazırlanan bu özel menüde “Ilık kinoa salatası, karışık sebzeler ve enginar sos/ton tartar ilaveli”, “Füme somon salatası”, “Buharda sinarit, vongole ve deniz börülcesi” gibi lezzetlerin yanı sıra et severlerin de ilgisini çekecek olan “ Sebzeli kuzu sırtı, keten tohumu ve karışık baharatlar” gibi damaklarda hoş tatlar bırakacak lezzetler de bulunuyor.

Sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getiren kişilere hitap eden bu menüde ufak bir tatlı kaçamağı yapmak isteyenler de unutulmuyor. Düşük kalorili olması nedeniyle tamamen masum bir tatlı olan “Bademli puding ve mevsim meyveleri” yemeğin tatlı bir sonla bitmesini sağlıyor.

Espace Privé Chenot D-Life, diyetisyen konsültasyonunda, Michelin yıldızlı şeflerin günlük kalori ihtiyacına göre hazırladığı “Chenot D-Life Bag” hizmetiyle sahip olduğu tecrübeyi aynı özenle Gina misafirleri için özel oluşturulan yaz menüsüne aktarıyor.

İş çıkışı ve alışveriş molalarının da bir numaralı adresi olan Gina, Chenot D-Life ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle misafirlerine yine bir ilki sunarak farklılığını ortaya koyuyor.

Gina Hakkında:

Kanyon Alışveriş Merkezi'nin en üst katında yer alan Gina; sade, şık, özenli dekorasyonu ve kusursuz menüsüyle 2009 yılından beri İtalyan mutfağının en iyi temsilcilerinden biri olma özelliğini taşıyor. 160 kişi kapasiteli bir alanda misafirlerini ağırlayan Gina’da, öğle yemeği ile başlayan servis, gece yarısına kadar devam ediyor. Menüsündeki taze ev yapımı makarnalardan pizza ve salatalara kadar birçok lezzetli seçeneği bir arada bulunduran Gina’nın geniş şarap listesi de oldukça ilgi görüyor. Sade ve şık bir atmosferde iyi zaman geçirmek, gerçek İtalyan lezzetlerinin en iyisini tatmak isteyenler için Gina, ideal bir buluşma noktası olarak biliniyor.

Espace Privé Chenot D-Life Hakkında:

Doğuş Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve sağlıklı yaşamayı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin öncelikli adresi olan D-Life, 2013 yılında Chenot Group ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde Espace Privé Chenot D-Life İstanbul adını aldı ve Chenot Metodu'nu ilk kez Türkiye'ye getiren merkez oldu. Sağlıklı yaşamın mucidi olarak tanınan ve bu alanda pek çok yayını olan Dr. Henri Chenot'nun kurucusu olduğu Chenot Group ile işbirliği yapan D-Life, Espace Privé Chenot D-Life İstanbul'da Kardiyolog Dr. Demet Erciyes yönetiminde müşterilerine, detoks (arınma) paketleri, çeşitli sağlıklı yaşam hizmetleri, cilt bakımları ve incelme yöntemleri sunuyor.

1

1