Hublot Tutkunlarının Yeni Adresi İstinyePark

 

SAATTE LÜKSÜN VE İSVİÇRE ASALETİNİN TEMSİLCİSİ HUBLOT, İLK MONO BUTİĞİNİ İSTİNYEPARK'TA HİZMETE AÇTI

D-Saat ve Mücevherat, lüks ve kaliteli saatte dünyanın iddialı oyuncularından Hublot markasının en özel koleksiyonlarını, İstinyePark'ta açılan Hublot monobutik ile tüketicilerle buluşturuyor. Hublot'un yeni butik konseptinin uygulandığı ilk mekân olma ayrıcalığını taşıyan İstinyePark Hublot mağazası, tüm dünyadaki toplam 66 monobrand butikten biri olacak. İlk butik mağazasını 2007 yılında Paris'te açan Hublot, dünyanın gözde şehirlerindeki en lüks alışveriş merkezlerini ve noktalarını tercih ediyor.

Hublot mağazasında markanın en popüler ve seçkin üç serisi olan Big Bang, King Power, Classic Fusion'un kadın, erkek, spor ve klasik modelleri saat severlerin beğenisine sunuluyor.

Saatte İsviçre kalitesinin yeni nesil temsilcilerinden, lüks ve şıklığı bir arada sunan modelleriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren ve Eylül 2012'den bu yana D-Saat ve Mücevherat güvencesiyle Türkiye'deki saat meraklılarıyla buluşan Hublot markası, artık İstinyePark'taki çok özel butiği ile en yeni modellerini lüks saat tutkunlarına doğrudan ulaştıracak. İstinyePark Hublot, markanın yeni butik konseptinin dünyadaki ilk örneği olma özelliğini taşıyor. Bu özelliği ile İstinyePark Hublot mağazası, markanın imajını daha da güçlendirmeyi ve markayı Türkiye pazarında en iyi şekilde tanıtmayı ve temsil etmeyi hedefliyor.

Art of Fusion rüzgârı…

İstinyePark Hublot mağazası; içinde sadece Hublot marka saatlerin satıldığı, Cenevre'deki özel mimarlık ekibi tarafından tasarlanan ve iç dekorasyonunda 'Art of Fusion' konseptinin uygulandığı, ilk Hublot monobrand butiklerden biri konumunda. İstinyePark'ta 45 metrekarelik alana kurulu Hublot mağazasında; markanın en popüler ve seçkin üç serisi olan Big Bang, King Power, Classic Fusion'ın kadın, erkek, spor ve klasik modelleri saat severlerin beğenisine sunuluyor.

2004 yılından itibaren İsviçre ve uluslararası çevrelerde çok sayıda ödül alan Hublot, her gün bir yenisini eklediği dev sponsorluk anlaşmaları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Hublot, bugün dünya çapında 750 satış noktası ve 66 butiği ile benzersiz saatlerini, koleksiyoncular ve saat severlerle buluşturuyor.

1

1