Kişiye özel ayrıcalıklar ZUBİZU ile parmaklarınızın ucunda

 

Hayattan keyif almak isteyenlere hitap eden Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU’nun, ilk reklam kampanyasında, “Prestijli markalardan kişiye özel ayrıcalıklar, parmaklarınızın ucunda” mesajı veriliyor.

“Daha iyi yaşamak elinizde”

Kullanıcılarına en moda markalarda, en seçkin restoranlarda ve en popüler etkinliklerde özel indirimler sağlayan yaşam stili uygulaması ZUBİZU’nun Rafineri Reklam Ajansı tarafından hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi. Filmde, mobil cihazlarımızda kullandığımız dokunma hareketlerinin ZUBİZU uygulamasını indirmiş bir karakter tarafından gerçek hayata uyarlanışını görüyoruz. Karakter, yerini beğenmediği masayı bir dokunuşla en güzel yere taşıyor, vitrinlerdeki ürünleri bir el hareketiyle anında değiştiriyor. ZUBİZU’nun sunduğu ayrıcalıkların kullanıcılarının parmaklarının ucunda olduğunu vurgulayan reklam filmi “Daha iyi yaşamak elinizde” sloganıyla sona eriyor.

Hazırlık 2 hafta, çekimler 3 gün sürdü

ZUBİZU lansmanı için çekilen filmin hazırlık süreci yaklasık 2 hafta sürdü. Yönetmenliğini DUAL’in görüntü yönetmenliğini Maher Maleh’in, stylingini Hakan Öztürk’ün yaptığı filmin çekimleri 3 günde tamamlandı. Harici çekimler Adile Sultan Yalısı, Fenix Restaurant ve Meşrutiyet Caddesi olmak üzere 2 gün boyunca Alexa kamera ile yapılırken, stüdyo çekimi de platoya özel kurulan mağaza dekorunda 1 günde gerçekleştirildi.

Yepyeni keşifler ZUBİZU’da

Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen ZUBİZU, 6 farklı kategoride kullanıcısını geniş yelpazede prestijli markalarla buluşturuyor. Sunduğu içeriklerle dünya trendlerini takip etmeyi ve yeni keşifler yapmayı sağlayan ZUBİZU, modadan sanat-eğlenceye, yeme içmeden sağlıklı yaşama, seyahatten otomobile kadar, kişiye özel indirimler ve anında fırsatlar sunuyor. Sade tasarımıyla dikkat çeken ZUBİZU, indirilmesi ve kullanılması son derece kolay bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Kampanya Künyesi

MÜŞTERİ

Selen Yığın, Billur Somer, Dilara Yurttutan

MARKA

ZUBİZU

ADI

ZUBİZU / Daha İyi Yaşamak Elinizde

YARATICI YÖNETMEN

Ayşe Bali

YARATICI GRUP DİREKTÖRÜ

Ali Şener

YARATICI GRUP

Gizem Şengüler, Pelin Ün

MARKA TAKIMI

Erbek Onur, Aslı Aksu, Şafak Ertemiz

STRATEJİK PLANLAMA

Kayansel Kaya

AJANS PRODÜKTÖRÜ

Kerem İlbeyli, Levent Köstepen

YAPIM ŞİRKETİ

Kozmik Film

YÖNETMEN

Dual

 

1

1