Kitchenette, yaz sezonunu taptaze ve rengarenk kokteylleri ile açıyor

 

Kitchenette yaz sezonunu mevsimine göre hazırlanmış leziz içecek ve sürpriz kokteylleri ile karşılıyor.

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar günün her saatine uygun lezzetli alternatifler sunan Kitchenette, tazeliğin ön planda tutulduğu içecek menüsünde, meyve aromaları ile tatlandırılmış soğuk çay ve kahvelerden özel 10. yıla özgü kokteyllere kadar zengin alternatifler sunuyor.

Kitchenette, yaz sezonunda da leziz içecekleri ve geniş kokteyl menüsü ile yaz aylarının en keyifli mekanlarından biri olacak.

Kitchenette içecekleri bu yaz meyve aromaları ile tatlandırılmış soğuk çay ve kahvelerden oluşuyor. Baş döndürücü Nutella çikolata ile hazırlanan Afogato gibi klasiklerin yanı sıra her damlasında farklı aromaları barındıran Costa Rika Cold Drip kahve de bu yazın favorilerinden olacak. Buram buram çikolata kokan Cold Drip kahvesinin Bailey`s’i tatlandırdığı kokteyl yaz boyunca hanımların çok ilgisini çekeceğe benziyor.

Yaza özel kokteyller arasında olan GrapeHound ( Kışkırtıcı üzüm) ise elma, taze üzüm ve el yapımı soslar ile tadlandırılan tam bir serinletici.

Sıcakların başladığı bu günlerde yangın söndürücü gibi (Fire Quencher) bir kokteyl de sürprizler arasında yer alıyor. Karpuz suyu, biraz nane ve el yapımı soslarla hazırlanan kokteyl sıcakta bunalan konuklar için harika bir kurtarıcı niteliğinde.

Mevsime göre hazırlanmış leziz kokteylleriyle adından söz ettiren mekanın yaz klasiklerinden Frozen Margarita ve Daiquri de en iddialı kokteylleri arasında yer alıyor.

Geniş içki ve kokteyl menüsüyle dikkat çeken Kitchenette'te sizi sunumları ile şaşırtacak ve serinletecek, tamamen taze meyvelerden hazırlanan kokteyl menüsünün yanı sıra detoks içecekler, ev yapımı gazozlar ve limonatalar da yaz aylarının vazgeçilmezleri olacak. Yemeklerle uyumlu kırmızı, beyaz ve roze şarapların yanı sıra şampanyalar ve prosecco'lar da menü de yer alıyor.

KITCHENETTE 10 YAŞINDA

Birbirinden lezzetli yiyecekleri en taze malzemelerden en hızlı şekilde hazırlayan Kitchenette, bu yıl aynı zamanda 10. yılını da kutluyor. Misafirlerine gösterdiği özen ve kaliteden vazgeçmeyen tarzı ile 10 yılı geride bırakan marka, yıl içinde birbirinden güzel etkinliklere imza atacak.

1

1