Türkiye’nin En Seçkin Markaları Zubizu’da

 

Hayattan keyif almak isteyenlere hitap eden Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, güncel trendlerden beslenen zengin içeriğiyle, Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen markalarından kişiye özel ayrıcalıklar sunuyor.

Doğuş Müşteri Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen ZUBİZU, 6 farklı kategoride kullanıcısını geniş yelpazede prestijli markalarla buluşturuyor. ZUBİZU, modadan sanat-eğlenceye, yeme içmeden sağlıklı yaşama, seyahatten otomobile kadar, kişiye özel indirimler ve anında fırsatlar sunuyor. Ayrıca kullanıcılarına duyurduğu etkinliklerde uygulama üzerinden biletleme olanağı da sunuyor.

Türkiye’nin ve dünyanın seçkin markaları, üyelere özel avantajlarla ZUBİZU uygulamasında yer alıyor. Vakko’dan Christofle’a, Harvey Nichols’tan Hugo Boss’a, Mudo’dan Camper’a, Diesel’den İpekyol’a, Brandroom’dan Brooks Brothers’a, Hotiç’ten L’Occitane’a, Step’ten Tefal’e, ETS’den Soho House Istanbul’a, Cinemaximum’dan Babylon’a kadar 100’ün üzerinde farklı markayı tek çatı altında toplayan ZUBİZU, güncel trendleri ve avantajları takip etmek isteyenlere de ayrıcalıklar sağlıyor.

ZUBİZU üyeleri, uygulamanın içinden Türkiye’nin en iyi restoranlarından Nusret, Da Mario, Mezzaluna, Fenix, Zuma, La Petite Maison, Gina, Kilimanjaro, Günaydın ve daha fazlasına rezervasyon yapıp anında fırsatlardan faydalanabiliyor.

ZUBİZU’nun sponsorluğunda gerçekleşen ve büyük ilgi gören özel etkinlikler, kültür sanat aktiviteleri ile desteklenerek de kullanıcılarına keyifli anlar yaşatıyor.

ZUBİZU, sunduğu içeriklerle dünya trendlerini takip etmeyi ve yeni keşifler yapmayı sağlıyor. Sade tasarımıyla dikkat çeken ZUBİZU, indirilmesi ve kullanılması son derece kolay bir uygulama olarak ön plana çıkıyor.

1

1