“Zubizu Yılbaşı Alışveriş Günleri” 7-8 Aralık’ta Volkswagen Arena’da

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve geleneksel hale gelen “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” 7-8 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena’da ünlü marka ve tasarımcıları ağırlamaya hazırlanıyor. Kurgusu ve marka danışmanlığı “Canan & İris Pop-Up Events” tarafından gerçekleştirilen renkli etkinlikte bu yıl yine çok sayıda ünlü marka ve tasarımcı yer alacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik Turkcell Platinum sponsorluğunda gerçekleşecek.

Doğuş Müşteri Sistemleri’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU’ nun etkinliğinde dekorasyondan kitaba, aksesuardan spor giyime, ve takı tasarımına Türkiye’nin en seçkin ve prestijli markaları ve tasarımcılarının yanı sıra yeni ürün lansmanları ve kültür-sanat etkinlikleri de yer alacak.

Ünlü Tasarımcılar ve Yeni Markalarla Tanışma Fırsatı

Dünyaca ünlü birçok yıldızın tercihi olan Misela markasının kurucusu Serra Türker’in özel tasarımı olan çanta ilk kez “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”’nde alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulacak. Burcu Esmersoy ve yakın arkadaşı Merve Göknar İnal’ın modern çizgiler taşıyan sportif markası Biondina’nın ise etkinliğin öne çıkan popüler markaları arasında olması bekleniyor.

Katılımcılara Özel Stil Danışmanı

Stil danışmanı ve Luxuryshoppers sitesinin kurucuları Lian Beraha ve Ezgi Apa, bu yıl da katılımcılara seçtikleri ürünlerle alışveriş danışmanlığı yapacak.

Fenix’in En Sevilen Lezzetleri ile Alışveriş Keyfi

Şık ambiyansı, lezzetli yemekleri ve kaliteli müzikleriyle İstanbul’un en popüler mekanlarından olan Fenix, bu yıl özel lezzetleri ile etkinlikte yer alacak. Fenix’in food-bar’ı etrafında sürpriz etkinliklerin de yer alması bekleniyor.

1

1