DEĞERLERİMİZ

Doğuş Grubu olarak, sorumluluklarımızın farkındayız. Sosyal, çevresel ve ekonomik açıdan sürdürülebilirlik hayatımızın ve işimizin öncelikli bir parçası.

“Doğuştan İyi Bir Gelecek” vizyonuyla kendi doğrularımızı hayata geçirirken, evrensel ve değişmeyen etik değerler ile sürdürülebilirliği bir pusula olarak benimseriz.

Yaptığımız her işin daha büyük bir amaca hizmet etmesi ihtiyacıyla hareket eder, dokunduğumuz her noktada insan ve toplumsal yaşamı zenginleştirmek adına teknolojik ve vizyoner çözümler getiririz. Dünya mirasını, ülkemiz tarihini, kültürünü, sanatsal hazinelerini toplumla buluşturmanın bireyler için bir ayrıcalık değil, hak olduğunu düşünüyoruz. Bu gerçekle yaşıyor; kendimizi, toplumu, çevreyi ve temas ettiğimiz her noktayı iyileştiriyoruz.

Tüm gayretimiz yeni nesillere daha iyi bir gelecek bırakmak, çünkü bizim “İşimiz İyi Gelecek.”

 • BİZ

  Biz, farklılıklarımızla bir olmanın güveni ve birlikte olmanın gücü ile birbirimize fırsatlar sunar, yeni ufuklara yelken açarız. Kendi kurallarımızı kendimiz koyar, takip etmek yerine sadece kendimizle rekabet ederiz.

 • YENİLİKÇİ

  Yeniliğin öncüsü olmak için çevik davranır, veriye ve gerçeklere dayanan kararlar alırız. Dokunduğumuz her noktada insan ve toplumsal yaşamı zenginleştirmek adına teknolojik ve vizyoner çözümler getiririz.

 • DENEYİM ODAKLI

  Vizyoner bir rehberlik ile yaşattığımız her andan anılar yaratırız. Tüm bunlar için gereken gücü tarihimizde, kültürümüzde ve sanatımızda bulur, özgün deneyim alanları oluştururuz.

 • MERAK EDEN

  Öğrenmek merakımızı ateşler, bu yolda birbirimizi cesaretle teşvik ederek keşiflerimize devam ederiz.

 • CESUR

  Hata yapmaktan çekinmemek, her birimizin değer katmaktaki en büyük özgürlüğünü temsil eder. Cesuruz, çünkü arkamızda tutku ile memlekete ve dünyaya hizmet etmek için "İyi Bir Gelecek” vizyonu ortaya koyan Doğuş Grubu var.

Değerlerimiz Kitapçığı için tıklayın.

1

1