SOSYAL YAŞAM

Doğuş Grubu çalışanları iletişim platformumuz olan Do’lu Hayat, sağladığı faydalarla hayatımıza değer katıyor, farklı renklerimiz ve fikirlerimizle kendimizi ifade etmemize olanak sunuyor, ortak hayallerimizi gerçekleştirmek için bize alan yaratıyor.

Grup şirketlerimizle ilgili güncel haberlere bu platformdan ulaşabiliyor, interaktif yapısı sayesinde birbirimizle bağlantıya geçebiliyoruz. Bu interaktif yapı ile yalnızca sosyalleşmiyor, Mindo uygulaması ile Grubumuzu bir adım öteye taşıyacak fikir ve projelerimizi paylaşıyoruz. Bi Do’lu Kariyer alanı Grup içi kariyer fırsatlarından ilk olarak bizim haberdar olmamızı sağlarken, Do Hobi Kulüpleri ile kendimizi farklı alanlarda geliştiriyor, yeni uzmanlıklar kazanıyoruz. Do’lu Hayat ile sağlıklı yaşam seminerleri, farklı uzmanlık alanlarından konuşmacılarla bir araya geldiğimiz Öğle Arası Sohbetleri, üst yönetimimizle sohbet edebildiğimiz Small Talks ve içerik çeşitliliğiyle hayatımıza katma değer sağlayan Do Akademi ile birlikte gelişiyoruz.

Grup DNAmızda yer alan sosyal sorumluluk bilincini Do Gönüllüleri ile içselleştiriyor; insan, doğa ve toplumu odağına alan projeler gerçekleştiriyoruz. Çalışan destek fonumuz Bizden Bize ile ihtiyaç sahibi çalışanlarımıza ve ailelerine sağlık, eğitim, afetler ve özel yetenek gelişimi gibi alanlarda maddi destek sağlıyoruz.

Kurum içi girişimcilik programımız Invendo ile bir fikri, projesi olan, girişimcilik yeteneği yüksek çalışanların, kendi projelerini geliştirmelerine vizyon açıcı eğitimler ve mentorluk desteği ile güvenilir bir oluşum içinde olanak sağlıyoruz. Invendo ile hayata geçen girişimlere ise Doğuş Grubu olarak fon sağlıyor, girişimcilik yolculuğundaki desteğimizi uzun vadeli olarak sürdürüyoruz.

Doğuş Grubu çalışanları olarak Do’lu Hayat profilimizde yer alan DO ID numaralarımızı kullanarak Grup içi ve Grup dışı markalara yönelik Do’lu Hayat avantajlarından yararlanabiliyoruz.1

1