NELER YAPIYORUZ

 

Doğuştan İyi Bir Gelecek

Yukarıda büyük puntolarla gördüğünüz yazı, bizim için bir söylemden çok daha fazlası.

Doğuş Grubu olarak hayatın merkezinde olmaya çalışıyor, sosyal sorumluluk projelerimizde bu ülke insanının hayatına dokunmayı, yaşamını iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Daha iyi, daha modern bir gelecek inşa etmek için önce geçmişi bilmek gerektiğine inanıyoruz. Modern tarihin başladığı Göbeklitepe’nin sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz.

Klasik müziğin hayata güzellik kattığına inanıyoruz. Türkiye’nin en önemli orkestrası olan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın sponsoru ve Türkiye’nin ilk ulusal çocuk senfoni orkestrası olan Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası’nın kurucusuyuz.

Bu topraklarda modern fotoğrafçılığın öncülerinden biri olan Ara Güler’in eserlerini ölümsüzleştirmek için Türkiye’nin ilk küresel ölçekteki fotoğrafçılık müzesini kuruyoruz.

Genç nesillerin geleceğimizi şekillendirme ve güzelleştirme gücüne inanıyoruz. Kültür-sanat, spor ve eğitim ana alanlarındaki girişimlerimizle, modern bir nesil yaratmayı hedefliyoruz. Sanata Bi Yer platformuyla genç sanatçıları destekliyor ve eserlerini daha görünür kılıyoruz. Oyunda Kal girişimimizle gençleri spora yönlendirirken, kötü alışkanlıklardan uzak tutuyoruz.

Modern geleceğimizin oluşmasında anahtar olarak gördüğümüz kadınların, DOKU platformu ile sponsoru olmaktan iftihar ediyoruz.

Sosyal sorumluluk projemizle toplumumuzun aydınlık bir gelecek inşa etmesine; daha iyi, daha modern bir gelecek oluşturmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.1

1